Skip to main content

Olej silnikowy FUCHS AGRIFARM MOT SAE 10W-40 – 60l

1 761,25 z VAT

+ 120 dostawa kurierem

Najwyższej jakości olej silnikowy typu SHPD,  SAE 10W-40 ograniczający zużycie paliwa. Przeznaczony do silników diesla w maszynach rolniczych. Zapewnia czystość silnika oraz wydłużone przebiegi pomiędzy wymianami. Ma zastosowanie do silników z i bez turbodoładowania. Klasa SAE 10W-40 zapewnia krótki rozruch silnika oraz szybką cyrkulację w układzie smarowania.

Opakowanie: 20L 60L 205L

Szybka wysyłka
do 48h
Zwrot lub wymiana
do 14 dni

Szybkie zamówienie za pobraniem
1 x Olej silnikowy FUCHS AGRIFARM MOT SAE 10W-40 – 60l  Jeżeli będzie brakowało jakichś danych niezbędnych do realizacji zamówienia nasz pracownik skontaktuje się z Państwem.

  lub zamów przez telefon 690 529 860

  SKU: 600792602 Kategoria: Tag:

  Środki smarne dedykowane dla rolnictwa

  Wymagania stawiane współczesnym maszynom rolniczym są niezwykle wysokie. Muszą być ekologiczne i jednocześnie gwarantować dobre osiągi przy umiarkowanym zużyciu paliwa. Producenci starają się wykorzystać wszystkie możliwości poprawy sprawności i wydajności maszyn. Nie da się jednak tego zrobić bez zastosowania nowoczesnych środków smarnych, które mają niebagatelny wpływ na pracę i trwałość silnika, skrzyni biegów czy mostu napędowego.

  Firma Fuchs dysponuje szerokim zapleczem badawczo rozwojowym, jak również ściśle współpracuje z Klientami. Poprzez wiele lat pracy nad środkami smarnymi udało nam się połączyć wiedzę teoretyczną, wyniki badań laboratoryjnych z doświadczeniem praktycznym. Dzięki temu stworzyliśmy linię AGRIFARM specjalnie dopracowaną dla branży rolniczej.

   

  Liczby i fakty

  Zakład produkcyjny w Polsce: Gliwice, Polska
  Przynależność: Fuchs Petrolub Se
  Główna siedziba: Mannheim, Niemcy

  Prawdziwy specjalista w zakresie środków smarnych: 100% Koncentracja na środkach smarnych

  Pełna gama produktów: ponad 2 000 produktów
  Certyfikowany przez: DIN EN ISO 9001:2015, DIN EN ISO 14001:2015, PN-N 18001:2004

  Od prawie 90 lat wszelkie działania oraz projekty badawcze koncentrujemy na rozwoju innowacyjnych środków smarnych. Nasza specjalizacja na tym polu oznacza ciągły wzrost – zarówno geograficzny, jak i technologiczny. Nieustannie udoskonalamy i rozwijamy zakres zastosowań naszych nowoczesnych produktów.

  Dzisiaj FUCHS jest firmą oferującą najwyższej klasy środki smarne na całym świecie, w każdej gałęzi przemysłu.

  Co sprawia, że nasze produkty są tak wartościowe?

  Opracowujemy środki smarne do konkretnego zastosowania, dopasowane do wymogów i procesów produkcyjnych naszych partnerów. Wspólnie poszukujemy najlepszych rozwiązań dla klientów. Taki rodzaj współpracy jest unikalny w swojej formie i zakresie. W naszej działalności opieramy się na jednym kluczowym czynniku: jesteśmy największym na świecie niezależnym producentem środków smarnych. I właśnie ta niezależność nas wyróżnia – wizjonerskie podejście sprawia, że jesteśmy otwarci na nowe metody i rozwiązania, które są podstawą innowacji. A innowacje to znak firmowy FUCHS‘a.

  Waga 63 kg
  Specyfikacje

  ACEA E7
  API CI-4
  GLOBAL DHD-1
  JASO DH-1

  Rekomendacje

  ALLISON C-4
  CAT ECF-2
  CUMMINS CES 20071/2/6/7/8 DAF
  DEUTZ DQC III
  MACK EO-M PLUS
  MAN M 3275-1
  MTU DDC TYPE 2
  RENAULT RLD/RLD-2
  VOLVO VDS-3

  Opakowanie

  60l

  Przeznaczenie

  olej silnikowy

  Lepkość SAE

  10W40