Skip to main content

Olej silnikowy FUCHS AGRIFARM MOT SAE 10W-40 – 20l

586,25 z VAT

+ 19 dostawa kurierem

Najwyższej jakości olej silnikowy typu SHPD,  SAE 10W-40 ograniczający zużycie paliwa. Przeznaczony do silników diesla w maszynach rolniczych. Zapewnia czystość silnika oraz wydłużone przebiegi pomiędzy wymianami. Ma zastosowanie do silników z i bez turbodoładowania. Klasa SAE 10W-40 zapewnia krótki rozruch silnika oraz szybką cyrkulację w układzie smarowania.

Opakowanie: 20L 60L 205L

Brak w magazynie

lub zamów przez telefon 690 529 860

SKU: 600792381 Kategoria: Tag:

Warning: Undefined variable $heading in /home/users/b2l/public_html/sagri.pl/wp-content/themes/sagri/woocommerce/single-product/tabs/description.php on line 26

Środki smarne dedykowane dla rolnictwa

Wymagania stawiane współczesnym maszynom rolniczym są niezwykle wysokie. Muszą być ekologiczne i jednocześnie gwarantować dobre osiągi przy umiarkowanym zużyciu paliwa. Producenci starają się wykorzystać wszystkie możliwości poprawy sprawności i wydajności maszyn. Nie da się jednak tego zrobić bez zastosowania nowoczesnych środków smarnych, które mają niebagatelny wpływ na pracę i trwałość silnika, skrzyni biegów czy mostu napędowego.

Firma Fuchs dysponuje szerokim zapleczem badawczo rozwojowym, jak również ściśle współpracuje z Klientami. Poprzez wiele lat pracy nad środkami smarnymi udało nam się połączyć wiedzę teoretyczną, wyniki badań laboratoryjnych z doświadczeniem praktycznym. Dzięki temu stworzyliśmy linię AGRIFARM specjalnie dopracowaną dla branży rolniczej.

 

Liczby i fakty

Zakład produkcyjny w Polsce: Gliwice, Polska
Przynależność: Fuchs Petrolub Se
Główna siedziba: Mannheim, Niemcy

Prawdziwy specjalista w zakresie środków smarnych: 100% Koncentracja na środkach smarnych

Pełna gama produktów: ponad 2 000 produktów
Certyfikowany przez: DIN EN ISO 9001:2015, DIN EN ISO 14001:2015, PN-N 18001:2004

Od prawie 90 lat wszelkie działania oraz projekty badawcze koncentrujemy na rozwoju innowacyjnych środków smarnych. Nasza specjalizacja na tym polu oznacza ciągły wzrost – zarówno geograficzny, jak i technologiczny. Nieustannie udoskonalamy i rozwijamy zakres zastosowań naszych nowoczesnych produktów.

Dzisiaj FUCHS jest firmą oferującą najwyższej klasy środki smarne na całym świecie, w każdej gałęzi przemysłu.

Co sprawia, że nasze produkty są tak wartościowe?

Opracowujemy środki smarne do konkretnego zastosowania, dopasowane do wymogów i procesów produkcyjnych naszych partnerów. Wspólnie poszukujemy najlepszych rozwiązań dla klientów. Taki rodzaj współpracy jest unikalny w swojej formie i zakresie. W naszej działalności opieramy się na jednym kluczowym czynniku: jesteśmy największym na świecie niezależnym producentem środków smarnych. I właśnie ta niezależność nas wyróżnia – wizjonerskie podejście sprawia, że jesteśmy otwarci na nowe metody i rozwiązania, które są podstawą innowacji. A innowacje to znak firmowy FUCHS‘a.


Warning: Undefined variable $heading in /home/users/b2l/public_html/sagri.pl/wp-content/themes/sagri/woocommerce/single-product/tabs/additional-information.php on line 26
Waga 19 kg
Specyfikacje

ACEA E7
API CI-4
GLOBAL DHD-1
JASO DH-1

Rekomendacje

ALLISON C-4
CAT ECF-2
CUMMINS CES 20071/2/6/7/8 DAF
DEUTZ DQC III
MACK EO-M PLUS
MAN M 3275-1
MTU DDC TYPE 2
RENAULT RLD/RLD-2
VOLVO VDS-3

Opakowanie

20l

Przeznaczenie

olej silnikowy

Lepkość SAE

10W40