Skip to main content

Olej wielofunkcyjny FUCHS AGRIFARM UTTO VT – 20l

811,25 z VAT

+ 17 dostawa kurierem

AGRIFARM UTTO VT jest najwyższej jakości olejem typu UTTO/MFO, przeznaczonym do zastosowania w układach przekładniowych oraz hydraulicznych ze zintegrowanymi tzw. mokrymi hamulcami, sprzęgłami oraz w mechanizmach różnicowych, maszyn rolniczych oraz budowlanych. Dzięki starannie dobranej bazie olejowej wraz z pakietem dodatków, zapewnia doskonałą ochronę przed zużyciem, dobre parametry lepkościowe oraz temperaturowe oraz doskonałe parametry tarcia. Dzięki zastosowaniu specjalnych dodatków możliwe zostało osiągnięcie ograniczenia hałasu z układu napędowego, w ciągu całego okresu pomiędzy wymianami.

Szybka wysyłka
do 48h
Zwrot lub wymiana
do 14 dni

Szybkie zamówienie za pobraniem
Olej wielofunkcyjny FUCHS AGRIFARM UTTO VT – 20l  Jeżeli będzie brakowało jakichś danych niezbędnych do realizacji zamówienia nasz pracownik skontaktuje się z Państwem.

  lub zamów przez telefon 690 529 860

  SKU: 601127984 Kategoria: Tag:

  Olej wielofunkcyjny FUCHS AGRIFARM UTTO VT

  Zastosowanie:

  AGRIFARM UTTO VT może być stosowany w układach hydraulicznych jak i przekładniowych ze zintegrowanymi tzw. mokrymi hamulcami, sprzęgłami oraz w mechanizmach różnicowych, maszyn rolniczych oraz budowlanych. AGRIFARM UTTO VT może być stosowany w maszynach, w których producent przewidział zastosowanie w przekładni lub układzie przekładniowo-hydraulicznym olejów silnikowych typu HD o klasie lepkości SAE 10W-30 lub olejów przekładniowych o klasie jakości API GL-4 oraz klasie lepkości SAE 80W-80. Aby zagwarantować utrzymanie parametrów pracy na najwyższym poziomie, zaleca się, aby wszystkie maszyny dołączone do układu przekładniowo- hydraulicznego ciągnika rolniczego, pracowały na AGRIFARM UTTO VT.

  AGRIFARM UTTO VT jest mieszalny i kompatybilny z konwencjonalnymi, markowymi olejami wielofunkcyjnymi, jednakże należy unikać domieszek olejów obcych, ponieważ mogą one niekorzystnie wpłynąć na parametry użytkowe oleju. Zalecamy pełną wymianę oleju przy przejściu na AGRIFARM UTTO VT. W Karcie Charakterystyki znajdują się informacje dotyczące bezpiecznego stosowania produktu i jego składowania.

  Korzyści:

  – Zapewnienie doskonałych osiągów skrzyniom typu CVT jak i dwusprzęgłowym
  – Ochrona przed powstawaniem szlamów, osadów i laków
  -Doskonała charakterystyka współczynnika tarcia w zastosowaniach do mokrych hamulców
  –  Niezwykle skuteczna ochrona przed zużyciem
  –  Dobra charakterystyka lepkościowo-temperaturowa
  –  Doskonałe zabezpieczenie przed korozją
  –  Możliwość całorocznego stosowania
  –  Duża zdolność rozpraszania szlamu
  –  Kompatybilność z uszczelnieniami i metalami kolorowymi.

  Środki smarne dedykowane dla rolnictwa

  Wymagania stawiane współczesnym maszynom rolniczym są niezwykle wysokie. Muszą być ekologiczne i jednocześnie gwarantować dobre osiągi przy umiarkowanym zużyciu paliwa. Producenci starają się wykorzystać wszystkie możliwości poprawy sprawności i wydajności maszyn. Nie da się jednak tego zrobić bez zastosowania nowoczesnych środków smarnych, które mają niebagatelny wpływ na pracę i trwałość silnika, skrzyni biegów czy mostu napędowego.

  Firma Fuchs dysponuje szerokim zapleczem badawczo rozwojowym, jak również ściśle współpracuje z Klientami. Poprzez wiele lat pracy nad środkami smarnymi udało nam się połączyć wiedzę teoretyczną, wyniki badań laboratoryjnych z doświadczeniem praktycznym. Dzięki temu stworzyliśmy linię AGRIFARM specjalnie dopracowaną dla branży rolniczej.

   

  Liczby i fakty

  Zakład produkcyjny w Polsce: Gliwice, Polska
  Przynależność: Fuchs Petrolub Se
  Główna siedziba: Mannheim, Niemcy

  Prawdziwy specjalista w zakresie środków smarnych: 100% Koncentracja na środkach smarnych

  Pełna gama produktów: ponad 2 000 produktów
  Certyfikowany przez: DIN EN ISO 9001:2015, DIN EN ISO 14001:2015, PN-N 18001:2004

  Od prawie 90 lat wszelkie działania oraz projekty badawcze koncentrujemy na rozwoju innowacyjnych środków smarnych. Nasza specjalizacja na tym polu oznacza ciągły wzrost – zarówno geograficzny, jak i technologiczny. Nieustannie udoskonalamy i rozwijamy zakres zastosowań naszych nowoczesnych produktów.

  Dzisiaj FUCHS jest firmą oferującą najwyższej klasy środki smarne na całym świecie, w każdej gałęzi przemysłu.

  Co sprawia, że nasze produkty są tak wartościowe?

  Opracowujemy środki smarne do konkretnego zastosowania, dopasowane do wymogów i procesów produkcyjnych naszych partnerów. Wspólnie poszukujemy najlepszych rozwiązań dla klientów. Taki rodzaj współpracy jest unikalny w swojej formie i zakresie. W naszej działalności opieramy się na jednym kluczowym czynniku: jesteśmy największym na świecie niezależnym producentem środków smarnych. I właśnie ta niezależność nas wyróżnia – wizjonerskie podejście sprawia, że jesteśmy otwarci na nowe metody i rozwiązania, które są podstawą innowacji. A innowacje to znak firmowy FUCHS‘a.

  Waga 19 kg
  Specyfikacje

  API GL-4

  Rekomendacje

  ACEA E2,
  API CF-4/CG-4/SF, ALLISON C-4,
  CAT TO-2,
  FORD M2C159-B/C,
  JOHN DEERE JDM J20C, JDM J27,
  MASSEY FERGUSON CMS M 1145 (1144, 1143, 1139, 1135),
  SAE J300: SAE 10W-30; SAE J306: SAE 80W-80; ZF TE-ML 06C, 06F, 06Q, 06R

  Opakowanie

  20l

  Przeznaczenie

  olej wielofunkcyjny

  Dopuszczenie

  ZF TE-ML 06B, 06D, 06N, 07B (ZF 002035)