Skip to main content

Olej wielofunkcyjny FUCHS AGRIFARM UTTO VT – 20l

811,25 z VAT

+ 19 dostawa kurierem

AGRIFARM UTTO VT jest najwyższej jakości olejem typu UTTO/MFO, przeznaczonym do zastosowania w układach przekładniowych oraz hydraulicznych ze zintegrowanymi tzw. mokrymi hamulcami, sprzęgłami oraz w mechanizmach różnicowych, maszyn rolniczych oraz budowlanych. Dzięki starannie dobranej bazie olejowej wraz z pakietem dodatków, zapewnia doskonałą ochronę przed zużyciem, dobre parametry lepkościowe oraz temperaturowe oraz doskonałe parametry tarcia. Dzięki zastosowaniu specjalnych dodatków możliwe zostało osiągnięcie ograniczenia hałasu z układu napędowego, w ciągu całego okresu pomiędzy wymianami.

Brak w magazynie

lub zamów przez telefon 690 529 860

SKU: 601127984 Kategoria: Tag:

Warning: Undefined variable $heading in /home/users/b2l/public_html/sagri.pl/wp-content/themes/sagri/woocommerce/single-product/tabs/description.php on line 26

Olej wielofunkcyjny FUCHS AGRIFARM UTTO VT

Zastosowanie:

AGRIFARM UTTO VT może być stosowany w układach hydraulicznych jak i przekładniowych ze zintegrowanymi tzw. mokrymi hamulcami, sprzęgłami oraz w mechanizmach różnicowych, maszyn rolniczych oraz budowlanych. AGRIFARM UTTO VT może być stosowany w maszynach, w których producent przewidział zastosowanie w przekładni lub układzie przekładniowo-hydraulicznym olejów silnikowych typu HD o klasie lepkości SAE 10W-30 lub olejów przekładniowych o klasie jakości API GL-4 oraz klasie lepkości SAE 80W-80. Aby zagwarantować utrzymanie parametrów pracy na najwyższym poziomie, zaleca się, aby wszystkie maszyny dołączone do układu przekładniowo- hydraulicznego ciągnika rolniczego, pracowały na AGRIFARM UTTO VT.

AGRIFARM UTTO VT jest mieszalny i kompatybilny z konwencjonalnymi, markowymi olejami wielofunkcyjnymi, jednakże należy unikać domieszek olejów obcych, ponieważ mogą one niekorzystnie wpłynąć na parametry użytkowe oleju. Zalecamy pełną wymianę oleju przy przejściu na AGRIFARM UTTO VT. W Karcie Charakterystyki znajdują się informacje dotyczące bezpiecznego stosowania produktu i jego składowania.

Korzyści:

– Zapewnienie doskonałych osiągów skrzyniom typu CVT jak i dwusprzęgłowym
– Ochrona przed powstawaniem szlamów, osadów i laków
-Doskonała charakterystyka współczynnika tarcia w zastosowaniach do mokrych hamulców
–  Niezwykle skuteczna ochrona przed zużyciem
–  Dobra charakterystyka lepkościowo-temperaturowa
–  Doskonałe zabezpieczenie przed korozją
–  Możliwość całorocznego stosowania
–  Duża zdolność rozpraszania szlamu
–  Kompatybilność z uszczelnieniami i metalami kolorowymi.

Środki smarne dedykowane dla rolnictwa

Wymagania stawiane współczesnym maszynom rolniczym są niezwykle wysokie. Muszą być ekologiczne i jednocześnie gwarantować dobre osiągi przy umiarkowanym zużyciu paliwa. Producenci starają się wykorzystać wszystkie możliwości poprawy sprawności i wydajności maszyn. Nie da się jednak tego zrobić bez zastosowania nowoczesnych środków smarnych, które mają niebagatelny wpływ na pracę i trwałość silnika, skrzyni biegów czy mostu napędowego.

Firma Fuchs dysponuje szerokim zapleczem badawczo rozwojowym, jak również ściśle współpracuje z Klientami. Poprzez wiele lat pracy nad środkami smarnymi udało nam się połączyć wiedzę teoretyczną, wyniki badań laboratoryjnych z doświadczeniem praktycznym. Dzięki temu stworzyliśmy linię AGRIFARM specjalnie dopracowaną dla branży rolniczej.

 

Liczby i fakty

Zakład produkcyjny w Polsce: Gliwice, Polska
Przynależność: Fuchs Petrolub Se
Główna siedziba: Mannheim, Niemcy

Prawdziwy specjalista w zakresie środków smarnych: 100% Koncentracja na środkach smarnych

Pełna gama produktów: ponad 2 000 produktów
Certyfikowany przez: DIN EN ISO 9001:2015, DIN EN ISO 14001:2015, PN-N 18001:2004

Od prawie 90 lat wszelkie działania oraz projekty badawcze koncentrujemy na rozwoju innowacyjnych środków smarnych. Nasza specjalizacja na tym polu oznacza ciągły wzrost – zarówno geograficzny, jak i technologiczny. Nieustannie udoskonalamy i rozwijamy zakres zastosowań naszych nowoczesnych produktów.

Dzisiaj FUCHS jest firmą oferującą najwyższej klasy środki smarne na całym świecie, w każdej gałęzi przemysłu.

Co sprawia, że nasze produkty są tak wartościowe?

Opracowujemy środki smarne do konkretnego zastosowania, dopasowane do wymogów i procesów produkcyjnych naszych partnerów. Wspólnie poszukujemy najlepszych rozwiązań dla klientów. Taki rodzaj współpracy jest unikalny w swojej formie i zakresie. W naszej działalności opieramy się na jednym kluczowym czynniku: jesteśmy największym na świecie niezależnym producentem środków smarnych. I właśnie ta niezależność nas wyróżnia – wizjonerskie podejście sprawia, że jesteśmy otwarci na nowe metody i rozwiązania, które są podstawą innowacji. A innowacje to znak firmowy FUCHS‘a.


Warning: Undefined variable $heading in /home/users/b2l/public_html/sagri.pl/wp-content/themes/sagri/woocommerce/single-product/tabs/additional-information.php on line 26
Waga 19 kg
Specyfikacje

API GL-4

Rekomendacje

ACEA E2,
API CF-4/CG-4/SF, ALLISON C-4,
CAT TO-2,
FORD M2C159-B/C,
JOHN DEERE JDM J20C, JDM J27,
MASSEY FERGUSON CMS M 1145 (1144, 1143, 1139, 1135),
SAE J300: SAE 10W-30; SAE J306: SAE 80W-80; ZF TE-ML 06C, 06F, 06Q, 06R

Opakowanie

20l

Przeznaczenie

olej wielofunkcyjny

Dopuszczenie

ZF TE-ML 06B, 06D, 06N, 07B (ZF 002035)