Skip to main content

Membrana BlueFlex™ Annovi Reverberi 550194 oryginał

73,75 z VAT

+ 12 dostawa kurierem

Membrana do opryskiwacza Annovi Reverberi:
AR 1604, AR 903/1053/1203, AR 280, AR 250, AR 215, AR 160/185, AR 125/145, AR 115/135, AR 70

Brak w magazynie

lub zamów przez telefon 690 529 860

SKU: 93148 Kategoria: Tag:

Warning: Undefined variable $heading in /home/users/b2l/public_html/sagri.pl/wp-content/themes/sagri/woocommerce/single-product/tabs/description.php on line 26

Annovi Reverberi: The Power of Experience. We build the future through our experience.

WYTRZYMAŁA I DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ

Firma Annovi Reverberi opracowała innowacyjny materiał membrany o nazwie BLUEFLEX, który wyznacza nową erę w sektorze pomp membranowych.

Jeśli pracujesz w sektorze opryskiwania rolniczego lub przemysłowego, materiał ten ustanawia nowy punkt odniesienia dla trwałości membrany w najtrudniejszych warunkach pracy.

Najpierw zakończyliśmy intensywne testy żywotności w naszych laboratoriach; następnie ukończyliśmy pozytywnie testy terenowe.

Wierzymy, że od środków chwastobójczych, fungicydów, pestycydów, płynnych nawozów po niektóre z najtrudniejszych w obróbce płynów i agresywnych chemikaliów, stworzyliśmy najlepszy dostępny obecnie na rynku materiał membranowy.

Membrany mają specjalny kształt, który opracowaliśmy przy użyciu autorskiej technologii dynamiki płynów.

Wszystkie nasze pompy mogą być wyposażone w membrany BLUEFLEX, ponieważ mamy pełny asortyment membran BLUEFLEX, od pomp o najniższym przepływie do pomp o najwyższym przepływie.

Dodatkową ważną zaletą jest to, że każda membrana ma kod daty po stronie cieczowej membrany. Pozwala nam to na śledzenie i identyfikację partii produkcyjnej membran według roku i miesiąca.

Z wszystkich powyższych powodów jesteś winien samemu poddać testom membrany BLUEFLEX.

Do wszystkich szczególnie wymagających prac związanych z ochroną roślin lub do przenoszenia agresywnych chemikaliów lub do dezynsekcji wybierz membrany BLUEFLEX, które są o krok do przodu. Przekrocz swoje oczekiwania dzięki BLUEFLEX.

KOD DANYCH

Wszystkie membrany BLUEFLEX mają kod daty, który pozwala nam zidentyfikować partię produkcyjną według roku i miesiąca. Oznacza to, że kontrolujemy proces produkcji od surowca do gotowej membrany.

SPECJALNY KSZTAŁT

Specjalny kształt i grubość membran zostały starannie zoptymalizowane w celu zmniejszenia naprężeń mechanicznych podczas cyklu pracy pompy, również w najtrudniejszych warunkach pracy

NOWA OPATENTOWANA PŁYTA MEMBRANY DO MEMBRANY BLUEFLEX

Nowa opatentowana płytka mocująca membranę ma kształt, który minimalizuje możliwość zaczepienia lub wyszczerbienia membrany przez płytę membrany.

„SYSTEM BLUEFLEX”

Kombinację nowych membran BLUEFLEX w połączeniu z nową opatentowaną płytą membrany nazywamy
„SYSTEMEM BLUEFLEX”. Przekłada się to na duże obciążenia i długą żywotność membrany.
Przez lata Annovi Reverberi zgromadziła bogate doświadczenie w projektowaniu pomp membranowych. Wykorzystując szybką fotografię do modelowania komputerowego, włożyliśmy całą naszą wiedzę, aby uczynić membrany BLUEFLEX liderem na rynku.

 

MEMBRANY BLUEFLEX są wynikiem wieloletniego projektu badawczo-rozwojowego prowadzonego przez wiodącą produkcję polimerów.

Charakterystyka nowych membran to specjalna mieszanka polimerowa i forma membrany, która została szeroko przetestowana zarówno w naszych laboratoriach testowych, jak i w terenie, dała doskonałe wyniki z opryskiwaczami pracującymi w najbardziej wymagających warunkach. Membrany Blueflex są dostępne dla wszystkich modeli pomp
Annovi Reverberi.

 


Warning: Undefined variable $heading in /home/users/b2l/public_html/sagri.pl/wp-content/themes/sagri/woocommerce/single-product/tabs/additional-information.php on line 26
Waga 0,1 kg
Numer oryginału

550194

Marka

Annovi Reverberi

Materiał

BlueFlex